הפתעה לכלה - הקלטת שירים לחתונה

מחבר: 
דודו גורי

הכרת אותה לפני מספר שנים, כבר מההתחלה הרגשת שהיא מעט שונה מן הבחורות שהכרת עד כה.

אחרי מספר חודשים התחלת לפתח רגשות והחלטת להזמין אותה לחופשה משותפת, רק שניכם, במקום רומנטי ושקט. מקום בו תוכלו להנות מהביחד שלכם מקום שבמהרה הפך לזכרון הראשון מרבים בהם שניכם מאוהבים, נמצאים אחד בזרועות של השני ואוהבים.

לאחרונה החלטת שאיתה אתה רוצה לבלות את שארית חייך, אתה אוהב אותה, רוצה שתהיי אישתך, האמא של ילדיך, וחשוב מכל שפשוט תישאר חברה שלך לתמיד.

אירוע החתונה הולך ומתקרב, שניכם עסוקים בארגונים אחרונים, הזמנות, חברים, קרובי משפחה...אתם פשוט עסוקים ולחוצים כי חשוב לכם שהיום החשוב שלכם יהיה מושלם.

אנחנו מציעים לך ונותנים לך הזדמנות לרגש אף יותר, ולתת לאישתך הטרייה להבין שהיא עשתה את הבחירה הנכונה ביותר. הזדמנות לעשות מחווה ולהגיד לה כמה אתה אוהב אותה, וכמה אתה שמח להיות איתה. תבחר שיר שאתה יודע שהיא אוהבת, תגיע לאולפן ההקלטות שלנו, תקליט אותו ותבצע אותו בערב החתונה.

תרגש, תפתיע, תגרום לכולם לראות איזה גבר אתה : )

ניתן להקליט ולהפיק כל שיר, את השיר תוכל לבצע עם פלייבק (רק אם אתה מאוד מתרגש), או שתוכל לבצע אותו גם Live. אם אתה אוהב את הרעיון אבל לא רוצה להופיע בחתונה, יש לך מספיק לחצים גם ככה...אז ניתן להפיק קליפ ובו תשיר את השיר ואולי תשלם צילומים ותמונות מרגעי האושר שאספתם.

אל תחכה, תיצור איתנו קשר ואנחנו נעזור לך לבחור את השיר המתאים, וכמובן שנשמור על זה בסוד.

איך מקליטים שיר?

לפרטים נוספים בקרו כאן

כל הזכויות שמורות לליין הפקות © 2011
בניה וניהול אתר